اینترنت پرسرعت وایرلس خانگی

مدرن سیستم مکران به عنوان نماینده شرکت دابکو در شهرستانهای شرق استان هرمزگان(جاسک،بشاگرد،میناب) سرویس های اینترنت پرسرعت خانگی را به متقاضیان ارائه می نماید .

سرویس دهی به دو صورت ADSL  و وایرلس به مشترکین عزیز ارائه می شود.

در روش ADSL از زوج سیم تلفن جهت برقراری ارتباط با مراکز مخابراتی استفاده می شود و مشترکین از طریق یک دستگاه مودم به شرکت متصل و از سرویس های اینترنت استفاده می کنند.

حداکثر فاصله سرویس دهی می تواند شعاع 5460 متری از مراکز مخابراتی باشد که با فاصله گرفتن از مرکز مخابراتی کیفیت ارتباط تحت تاثیر قرارگرفته و افت خواهد کرد.

این سرویس ها میتوانند براساس یکی از استانداردهایADSL یاADSL+ یا ADSL2 یاADSL2+   ارائه شوند که در بهترین شرایط میتوانند دانلود تا 24 مگابیت برثانیه و آپلود تا 1.5 مگابیت در ثانیه را پشتیبانی کنند.

سرویس وایرلس رادیویی:

در این نوع سرویس دهی نیازی به خط تلفن و یا سیم کارت نبوده و تنها یک آنتن گیرنده در سمت مشترک جهت اتصال به تجهیزات پخش کننده شرکت نصب میگردد و سرویس دهی تا سرعت 200 مگابیت بر ثانیه نیز قابل ارائه می باشد.

این نوع سرویس دهی مستقل از شبکه های موبایل بوده و حتی در مناطقی که آنتن دهی موبایل و شبکه های رایج مخابراتی وجو ندارد قابل انجام می باشد و عملا مشترکین ، اینترنتی با سرعت یک کافی نت اختصاصی در منزل خواهند داشت.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.